Astaria

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Astaria

PBF o Pokemonach


4 posters

    Dream World

    avatar
    Kazyleusz
    Admin


    Liczba postów : 27
    Join date : 13/06/2019

    Dream World Empty Dream World

    Pisanie by Kazyleusz Pią Cze 14, 2019 2:47 pm

    Noobmaster69: Ja tylko luźno rzucę, że pograłbym na forum, gdzie prowadzi się postać Pokemona, nie trenera :v Taki Dungeon. Mogłoby to też działać w ten sposób, że gracz = trener i każdemu przysługiwałoby 6 multi jako poki. Albo inaczej. Coś jak opek Whispera (mój :vvv) z przenoszeniem się do świata, gdzie ludzie zmieniają się w poki. Ale to całkowicie odrębna koncepcja, niż to, co Wy piszecie, więc nie będę się narzucał xD
    (-moglibyśmy stworzyć profesję trenera, gdzie na pewnym etapie rozwoju postaci mógłby integrować się na tyle z pokemonem, komunikować, że w pewnym momencie, na pewien moment mógłby przejąć nad nim kontrolę)
    ~event raz na jakiś czas pozwalający wcielać się w pokemona - w nagrodę lvle i move tutorki
    ^ takie coś już było, ale fajniej się piszę postacią, której charakter samemu się zaprojektowało lub przynajmniej wybrało. ~ Potrzeba nam Amy i jej eventu z Gijinkami, łer ar ju Kowaltynka?!
    DesteroyerSamiWiecieCzegoIIle: Też się nad tym zastanawiałem, bo kowalt o tym kiedyś chyba wspominał, ale nie wiem czy to takie dobre. Jednocześnie jeden pokemon to dla mnie za mało, ale też nie chciałoby mi się prowadzić kilku postaci. Zawsze Ditto to opcja…
    avatar
    Figar


    Liczba postów : 19
    Join date : 13/06/2019

    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by Figar Sob Cze 15, 2019 2:08 pm

    Dream World byłby spoko. Rozkminiałem też czy by nie dać możliwości gry gijinką (lub takiej możliwości w trakcie gry). Raczej się nie przyjmie, ale wspomniałem dla zasady.
    avatar
    kowalt


    Liczba postów : 18
    Join date : 15/06/2019
    Age : 32
    Skąd : Warszawa

    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by kowalt Sob Cze 15, 2019 2:15 pm

    Jeśli chodzi Ci o to by po evencie nabyć moce Pokemona o czym pisał (chyba)Whisper to według mnie spoko. To dać wybór graczom by wziąć udział i ich nie nabywać ponieważ gracz może chcieć stać po przeciwnej stronie. Jak na mnie to może być spoko i zrobiłbym to zamiast Dream Worldu a ten wprowadzić w razie jakby był potrzebny
    avatar
    Kazyleusz
    Admin


    Liczba postów : 27
    Join date : 13/06/2019

    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by Kazyleusz Nie Cze 16, 2019 10:26 am

    Gijinkę dałabym mimo wszystko bardziej obok i też bez koniecznie potrzeby Eventowania by jakoś wpleść się w wydarzenia z tym związane i tu już by się mocno zostawiło graczom czy ktoś chce w to bardziej wchodzić czy niekoniecznie.
    avatar
    .bell


    Liczba postów : 17
    Join date : 13/06/2019

    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by .bell Nie Cze 16, 2019 3:42 pm

    Pewnie nikt nie będzie za, ale może dać po prostu w DW opcje, ze trener może się połączyć z Pokemonem i co przygodę mógłby sobie tę moc zmieniać na innego Pokemona. Chociaż to nie będzie to na co liczycie pewnie, bo jednak Dream World będzie chyba w systemie gracz-mg, więc bez interakcji gracza z graczem? Czy jak ustalilismy w końcu?
    avatar
    Kazyleusz
    Admin


    Liczba postów : 27
    Join date : 13/06/2019

    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by Kazyleusz Nie Cze 16, 2019 4:07 pm

    Raczej DW dała bym obok i nie mieszkała z gijinkami, ale tu już jak Wy chcecie.

    Sponsored content


    Dream World Empty Re: Dream World

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 1:20 am