Astaria

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Astaria

PBF o Pokemonach


2 posters

    Nauka ataków

    avatar
    Kazyleusz
    Admin


    Liczba postów : 27
    Join date : 13/06/2019

    Nauka ataków Empty Nauka ataków

    Pisanie by Kazyleusz Pią Cze 14, 2019 2:50 pm

    Co do ataków bo zaczęła się rozmowa to i tu dam propkę. Każdy jest za by mony zdobywały automatycznie atak po lv upie.
    Co z EM? Ja bym zrobiła jak z Tutorami, jeśli mon kompatybilny/tego samego gatunku co Twój umie dany atak to można od niego się nauczyć czy cuś w ten deseń. Dała możliwość nauki wielu ataków, jak z choćby skamielinami, specjalnymi monami itp. niech nie będzie to co pięć sekund, ale będzie możliwe do osiągnięcia
    J: Spoko opcja, trochę będzie się trzeba postarać aby znaleźć Poka tego samego gatunku czy trenera, którego Pokemon umiałby taki atak, że trochę naszego poduczył, więc ja jestem za. Można też wstawić z paru movetutorów NPC’ów albo jednego nawet, którzy za opłatą albo przysługą nauczyłyby naszego stworka danego ataku.
    avatar
    kowalt


    Liczba postów : 18
    Join date : 15/06/2019
    Age : 32
    Skąd : Warszawa

    Nauka ataków Empty Re: Nauka ataków

    Pisanie by kowalt Sob Cze 15, 2019 11:54 am

    O ile będzie system lvlowy to jak najbardziej stworki powinny uczyć się ataków razem z zdobywanym doświadczeniem.

    Kwestia tłumaczenia pokemonowi jak działa atak. To już kwestia gracza. Jeśli gracz odgrywa postać speca w świecie poków to pewnie. Jeśli nie to raczej powinien zdać się na MG i pokedex.

    Za to przekazywane ataków innych. Cóż. Rzeczywiście fajnie by było jakby poki mogły się ich uczyć i rzeczywiście fajnie by było by był obok stworek którego można wykorzystać do tej nauki. No i w takim wypadku wymagane powinno być odbycie jakiegoś treningu.

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 11:43 am