Astaria

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Astaria

PBF o Pokemonach


    Pokemony specjalne z mangi/anime

    avatar
    Kazyleusz
    Admin


    Liczba postów : 27
    Join date : 13/06/2019

    Pokemony specjalne z mangi/anime Empty Pokemony specjalne z mangi/anime

    Pisanie by Kazyleusz Pią Cze 14, 2019 2:47 pm

    [Pytanie] Co sądzicie o specjalnych pokemonach? Eevee z mangi, który zmienia formy ewolucyjne albo kryształowy Onix? Wyjebujemy konkretnie czy dajemy jako jakieś ultra eventy?
    Astam; Możemy na eventach lub polowaniach, że jakaś szansa na spotkanie eevee będzie, ale te z mangi to raczej nie bo to zbyt takie wiesz, predzej mialyby role npc
    Pussydestroyer69: A kryształowy Onix? Co myślisz?
    Jak Crystal możemy dawać też i kryształowego Steelixa jak i inne niezwykle mony, mamy speca od zmiany kolorków, jak trzeba to mogę w tym pomóc

    kowalt: jestem za dopóki będą rzadkie ale na wyciągnięcie ręki

    Chujtakdługiżeobijamgokolanem217: Myślę, że to tak samo jak z pokemon Emerald czy inne gówno gdzie był ten wykokszony shiny gyarados jako taka sygnaturka do zdobycia, lub nie, chuj nie pamiętam czy dało rady się go zdobyć. Ale wtedy musielibyśmy co ruski rok wymyślać jakieś pokemony do zdobycia, żeby graczom dupy nie sciskalo ze ten ma takiego onixa a ten nie i chuj
    Pussydestroyer69: Po pierwsze, nie Emerald (edytowałeś po mojej uwadze_). Po drugie, to był po prostu shiny.
    Lubieżnydawid13: Hm, nie wiem jakby to rozegrać. Musielibyśmy to przemyślić ze wszystkimi
    Pussydestroyer69: No dlatego tu piszę. Takie smaczki jak kryształowy Onix, taka Eevee albo pokemon ze specjalnym ruchem byłyby czasem spoko, ale na jakieś dojebane okazje
    Gya był silniejszy, ale w specialu, bo przyspieszyli mu proces ewolucyjny i temu był czerwony

      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 6:30 am